074-769-14-07

חיפויי אמבטיה

רוצים לעצב את חדר האמבטיה בצורה נהדרת, תוך שימוש בחיפויים ייחודיים? קבלו את הדרך המהירה, הנוחה, הבטוחה והמשתלמת, היישר מחברת חיפויי טק. מוצרי החברה נמצאים בשימוש מעצבי הפנים המובילים וזמינים גם ללקוחות פרטיים. חיפויי האמבטיה ויתר חיפויי הקיר מוצעים לכם בשלל דוגמאות, תצורות וגוונים. אז מה הפלא שגם בתחנות רכבת, שדות תעופה ובתי מלון בחרו. פנו גם אתם לחברת חיפויי טק והתרשמו מהקטלוג המגוון של חיפויי מרהיבים לאמבטיה.

עיצוב נהדר פלוס עמידות מושלמת למים
חיפויי האמבטיה הייחודיים שלנו עשויים מכמה שכבות. זה לא רק pvc אלא לוחות וחיפויים הרבה יותר מתוחכמים. על מנת לשלב בין עמידות למים לבין עיצוב יצירתי, נעשה שימוש בכמה שכבות. השכבות הללו מאפשרות להשיג את החיפוי בצבע שאתם רוצים ובצורה שאתם רוצים, ביחד עם עמידות גם לשריטות ואפילו לאש.

לא משנה אם אתם קבלנים או מעצבי פנים או שאולי אתם משפצים את בתיכם או קניינים של רשת מסעדות, לכל אחד ואחד מכם יש לנו פתרונות. שלל החיפויים שלנו מאפשר לכם להעניק לחדרי האמבטיה שלכם עיצוב יוקרתי, של שיש מושלם. כן, למרות שהחיפוי לא עשוי משיש, אלא חיפוי רב שכבתי המיוצר על פי מפרט מתוכנן היטב, העיצוב והסגנון נראה כמו שיש לכל דבר. ושלא יהיה ספק, המחיר הרבה יותר נוח. זה לא מגיע למחיר של שיש. בין היתר, גם בזכות קלות ההתקנה, הביצוע והיישום.

העקרונות שלנו, האיכות בשבילכם
החיפויים עשויים פולימר מרוכב, בתקן מוביל. ללא חומרים רעילים, במבנה צפוף, עמיד, חזק ויציב. בין החיפויים המרהיבים של חיפויי טק ניתן למצוא גם עיצובים דמויי אבן. יש חיפויים גמישים, פתרונות דמויי גומי וכן חיפויי דמוי עץ. אם רצונכם לשלב באמבטיה שלכם עיצוב שיש ועיצוב עץ, כעת זה אפשרי.

העקרונות שלנו מאוד ברורים ופשוטים:
אנו רוצים להציע לכם תמיד את החיפויים המתקדמים, היפים ובמבחר גדול.
אנו שואפים להציע לכם תמיד מגוון עצום של חיפויים, שתמיד יהיו במלאי.
חיפויי האמבטיה (וגם יתר חיפויי הקיר) עמידים וגם קלים להתקנה.
אתם מקבלים מחיר נוח ומראה יוקרתי. 
 

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה