074-769-14-07

חיפויי מטבח

מטבח מרהיב עין משדרג את הבית, כל בית. בעזרת חיפויים מיוחדים למטבח, גם אתם תוכלו להתחדש עם מטבח כל כך יפה, שפשוט קשה להאמין. עבור מעצבי פנים, מעצבי מטבחים, קניינים או לקוחות פרטיים, חברת חיפויי טק מציגה – חיפוי מטבח בדגם מרהיב.
בזכות טכניקת הייצור ושיטת השכבות, אתם יכולים לבחור בדיוק, אבל בדיוק. את החיפוי בסגנון הביתי שלכם.

רוצים חיפויי דמוי שיש למטבח?
לחיפויי טק יש בדיוק את זה. נראה כמו שיש, יפה כמו שיש, אבל הרבה יותר נוח להתקנה, וגם במחיר נוח.
רוצים חיפויי מתקדם דמוי עץ למטבח? לחיפויי טק יש גם חיפוי שכזה. הדמיון לעץ כל כך מרשים, ממש נראה כמו הדבר האמיתי.

רוצים חיפויים בעיצובים אחרים, למשל אבן טבעית או שלל אפשרויות אחרות? החומר המרוכב שבו אנו משתמשים נמצא בייצור באין ספור ווריאציות. אתם בוחרים ואתם מרוצים.

מומלץ להתרשם מהקטלוג העשיר – לפני שבוחרים!

מה חשוב לכם לדעת על חיפויי המטבח של חיפויי טק
לא בטוחים מה רצוי לכם? בין שלל פתרונות החיפוי של חיפויי טק תוכלו למצוא למשל את הדגם הפופולרי מאוד למטבח - דמוי העץ. התרשמו משלל עיצובי עץ בגוון הרצוי. במקביל, קיים החיפוי המבוקש אף יותר, דמוי השיש בשלל גימורים וגוונים.

החיפויים מיוצרים בשיטת השכבות, כאשר לכל שכבה תכונות משלימות וחשובות. שכבה אחת יכולה לספק את האופי הדקורטיבי. שכבה נוספת יכולה לספק לכם את העמידות לחום. שכבה נוספת מגינה מקרינת UV ועוד שכבת חיזוק והגנה נוספת. אנו מספקים פתרונות שיכולים להתאים לחיפוי של ארונות ולחיפוי של קירות. ניתן להתאים את המרקם ואת הצבע, בדיוק לסביבה שלכם ולמטבח שלכם.

גמישות העיצוב מקסימלית. כך, גם אם אתם רוצים לחפות רק חלק מהמטבח שלכם, ניתן להזמין עיצוב שישתלב נהדר במטבח שלכם. יש לנו חיפויים שישתלבו לצד שיש טבעי, לצד עץ טבעי ולצד כל ארון או אביזר דקורטיבי שמותקן אצלם. התקנת החיפויים מתבצעת בצורה קלה ונוחה, בין היתר בזכות פרופילים ופתרונות נוספים שאנו מספקים. מחיר נוח, עיצוב נהדר, עמידות – לא צריך להתפשר על שם דבר!

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה