074-769-14-07

חיפויי קיר במבנה

"חיפויי טק" הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום המשלבת בין אמינות, חדשנות ופרגמטיות. היכולת שלנו להתאים מגוון רחב של מוצרים ופיתרונות לצרכי לקוחותינו הוביל אותנו ליצור מנעד רחב של חיפויים פנימיים וחיצוניים אשר נותנים מענה פונקציונאלי ועיצובי לכל מבנה.

חיפויי קיר במבנה חיצוני או פנימי משלב תמיד שתי מטרות עיקריות: עיצוב חדשני ופונקציונאלית מירבית. כלומר, עליו לשלב בין מראה מודרני ומעוצב אשר נותן לבית לוק ייחודי לבחירתכם לבין תכונות שימושיות כמו בידוד מחום וקור, איטום ומניעת רטיבות ובידוד אקוסטי. כמו בכל דבר המצריך איש מקצוע, אנו ממליצים להתייעץ עם צוות המומחים של חיפויי טק בטרם תקבלו החלטה איזה חיפויי קיר במבנה לבחור ומתחייבים שהמומחים שלנו יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

מספר שיקולים עומדים לפניכם בבחירת חיפויי קיר במבנה; ישנם חומרים רבים ומגוונים וכל אחד מהם נותן לבית מראה ייחודי אך חשוב גם לקחת בחשבון את היסודות הקיימים ואת מראה הבית בשלמותו על מנת לבצע התאמה מירבית.

בשנים האחרונות הטרנד הלוהט אינו רק נחלת השוק הפרטי וכיום אנו רואים שגם עסקים וחברות משקיעים בלוק החיצוני המשדר יוקרה. אם בעבר הלא רחוק חיפויי קיר במבנה איפיינו בעיקר בתים פרטיים בפרברים אזי שהיום אנו בצמיחה מעניינת של השוק וחיפויי קיר במבנה מסחרי זה כבר מזמן לא מראה חריג. השילוב בין מחירים תחרותיים, לוק מודרני ושימוש פרגמטי הביאו תעשיות רבות לעשות שימוש בחיפוי קיר במבנה מסחרי והיום אם תסתכלו סביב תוכלו לראות חיפויי קיר בתחנת רכבת, חיפויי קיר בשדה תעופה וגם במקומות נוספים.

חיפויי קיר ברכבת למשל, מאפשר שימוש בלוחות אלומיניום אשר מחפים על הנוסעים מפני השמש היוקדת בקיץ והגשם היורד בחורף וגם נותנים מראה תעשייתי, חדשני וטכנולוגי. בנוסף חיפויי קיר בשדה התעופה יוצר שילוב אינטגרלי בין פנלים מבודדים לצרכי איטום וביטחון לבין שמירה על תחושה של יוקרה ומרחב פתוח.

חיפויי טק מייצרת בעצמה כמות רבה של סגנונות שונים ובמחירים הגיוניים תוך שמירה על סביבה ירוקה ובלי פשרה על איכות ושירות.
 

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה