074-769-14-07

חיפויי קירות מודרניים מאפשרים עיצוב מחדש של בתים ושל דירות. חיפויים שעשויים מחומרים חכמים יכולים לשלב את הטוב שבכל העולמות – גם מחיר משתלם וגם איכות גבוהה. ישנם חיפויים שיתאימו למשרדים, לבתי מלון, מוסדות ציבור מכל הסוגים. חברת חיפויי טק מתמחה בחיפויים מתקדמים בהתאמה למגוון לקוחות נרחב. אחד ממוצרי הדגל הינו חיפוי דמוי שיש. החיפוי דומה באופן מרהיב לשיש אותנטי ומקורי. יחד עם זאת, הוא הרבה יותר זמין ונגיש, הרבה יותר קל להתקנה ובעל אטרקטיביות מרובה.

אתם קובעים – מה החיפוי שרצוי לכם  
מהיום, עצבו את סביבתכם באופן הרצוי לכם. עיצוב רוגע וסימפטי, הרמוני או דינאמי. חברת חיפוי טק חרטה על דגלה אמינות ושירות לצד פיתוח מוצרי היי טק, ברמה הכי גבוהה. שנים רבות של ניסיון בתחום, שיווק מוצלח בארץ ואף בעשרות מדינות ברחבי העולם מוכיח שכאשר רוצים, גם יכולים. ניתן לייצר חיפויים איכותיים, ברמה גבוהה ובמחיר סביר. אך עבור הלקוחות שטרם נחשפו למוצרים שלנו, חשוב לומר משהו חשוב אף יותר. חיפויי קיר נועדו ליפות את ביתכם. אתם אלה שקובעים מה אתם רוצים.

אתם קובעים איזה חיפוי אתם רוצים. אתם קובעים איזו טקסטורה, מהי הצורה, מהם הגוונים. לצד החיפוי המבוקש דמוי השיש היוקרתי, ניתן גם למצוא חיפוי קיר דמוי אבן טבעית. ישנם חיפויים דמוי אלומיניום, HPL. לרשותכם תמיד מלאי גדול של חיפויים, בסגנון בריקים, בסגנון דמוי עץ, אפילו בסגנון גמיש ויוצא מן הכלל, כגון גומי מעוצב.

חיפויים עמידים שלא נשרטים
אנו מספקים חיפויים נהדרים לפרטיים, לקבלנים, למעצבי פנים. החומרים שאנו מפחתים ומשווקים עמידים מאוד.  אלה חומרים סינטטיים קלים להתקנה, בתהליכי ייצור ידידותיים לסביבה. החיפויים לקירות מותקנים בקלות, הם לא נשרטים, עמידים בחום, באש ובמים. זהו תחליף מעולה לאבנים רגילות. גם אתם יכולים ליהנות מהטוב שבכל העולמות.
המחיר – נוח.
הזמינות – מקסימלית.
העיצוב – יוקרתי.
המגוון – רחב.

יש בנמצא חיפויים לדירות יוקרה, למסעדות, לבתי מלון ובנייני משרדים. חיפוי לקירות פנים, לסלון, לחדרי עבודה, לחדרי אורחים, למטבחים. דגמים ייחודיים של חיפויים לקירות טלוויזיה וכן חיפויים לחדרי רחצה. פנו אלינו ותיהנו מהמבחר, מהשירות, מהמגוון ומהמחיר.

חיפויי קיר

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה