074-769-14-07

בעולם העיצוב של השנים האחרונות נהוג היה להוסיף חיפוי לקירות פנים בעיקר בחדרים בעלי צורך פונקציונאלי כגון מקלחות ומטבחים בשל היות החיפוי לקירות פנים חומר איטום ובידוד נהדר. עם השנים, הסגנון העיצובי הלך והתרחב וחיפוי לקירות פנים הוא ממש לא נחלתם הבלעדית של חדרים צדדיים לצרכים פרקטיים בלבד. כיום ישנה צמיחה מטורפת בתחום חיפוי לקירות פנים הן בשוק הפרטי והן במסחרי.

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא חיפויי קירות פנים בעץ, עם דגש בעיקר על חיפוי עץ אלון וחיפוי עץ איפאה.
 

אז למה לבחור בחיפויי קירות פנים בעץ?

 חיפויי קירות פנים בעץ הוא הטרנד החם שבהחלט מספק את הסחורה בכל הנוגע לשילוב בין לוק עיצובי ומגוון בשילוב חומר גלם בעל תכונות שימושיות ואמידות רבת שנים. המומחים של חיפויי טק, המובילים בתחומם, מסבירים כי העלייה הגוברת בשימוש בעץ לחיפוי קירות פנים בישראל נובע בעיקר בשל העובדה שעץ מגיע במגוון רחב של גוונים, הוא בעל מראה ייחודי וחזק ונותן לבית תחושה כפרית ומאוד "ישראלית". חיפוי קירות פנים בעץ נותן תחושה ביתית וחמימה ותהליך הבנייה של החיפוי בעץ קצר יותר ופשוט יותר מחיפוי דמוי שיש למשל.

חיפוי עץ אלון

אחד החיפויים המבוקשים ביותר הוא חיפוי עץ אלון. עץ אלון ידוע בצבעיו המגוונים, אמידותו האיתנה בתנאי מזג אוויר ומראהו המרשים. יש שיגידו שהוא העץ הכי טוב ביער (תשאלו את קרמבו ממבצע סבתא). מבחינת טקסטורה חיפוי עץ אלון מתאפיין בסיבים חזקים אשר מקנים לו את המראה העתיק שכולנו אוהבים. כמו כן, הוא מגיע בשני סוגים עיקריים של צבע, אלון לבן- יותר נוטה לאפור ואלון אדמדם- כשמו כן הוא, נוטה לאדמומיות אשר מקנה מראה חמים וכפרי.

חיפוי עץ איפאה

חיפויי פופולרי נוסף הוא חיפוי עץ איפאה. עץ האיפאה אשר מגיע אלינו מדרום אמריקה הרחוקה מלא ביתרונות רבים המשלבים מראה יפהפה ושימוש פרגמטי. אחד היתרונות הבולטים בחיפוי עץ איפאה הוא המראה היוקרתי שלו אשר משתלב היטב הן בבתים פרטיים והן במבנים מסחריים. חיפויי עץ איפאה ידוע בתוחלת החיים הארוכה שלו ובפשטות היחסית בהתקנה שלו.
 

חיפוי לקירות פנים

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה