074-769-14-07

חיפוי קירות אומנותי

חיפוי קיר אומנותי יכול להגדיר מחדש את עיצוב הבית. לאט, לאט אנו רואים שיש שינוי בתפיסת עולמם של אנשים והם לוקחים את החיפוי הדקורטיבי צעד אחד קדימה. בשנים האחרונות הנורמה שהובילה את תפיסת העיצוב הייתה שאין צורך לשפץ משהו אם לא לצורך פרקטי. למשל חיפוי בחדרי רחצה, בשל עמידות החומרים ברטיבות. עם השנים המגמה השתנתה וכיום עוד ועוד אנשים מבינים שאפשר ליצור חיפויים בכל חדר בבית מבלי להתחשב אך ורק בצורך פרקטי אלא בעיקר בעיצוב. חיפוי קיר אומנותי יכול לקחת את הדירה שלכם למחוזות שפעם יכולתם רק לדמיין. בעזרת חומרי גלם רבים ומגוונים ניתן ליצור בבית כמעט כל תחושה שעולה על רוחכם, החל מצבעים קרים קלאסיים ועד צבעים חמימים בעלי מראה כפרי ומיוחד.

חיפוי דקורטיבי למטבח


המטבח בעיצוב המודרני מקבל יותר נפח ומשמעות בניגוד לעיצוב הקלאסי שבו המטבח היה חדר אחורי, לעיתים אפילו נפרד מהבית, בו רק מבשלים. כיום נהוג ליצור מן חלל אחד משותף לסלון ולמטבח דבר אשר מקנה למטבח מעמד מאוד מרכזי בנוף הבית. ישנם המון סוגים של חומרים אשר משמשים לחיפוי קיר במטבח. כמובן שלרובם יש גם שימושים פרקטים, אך הפעם נתמקד ביתרונם הדקורטיבי. מבין החומרים אשר מומלצים לשימוש כחיפוי קיר דקורטיבי למטבח ניתן למצוא:
  1. חיפוי עץ- חיפוי עץ מאופיין בצבעי עץ חמימים אשר נותנים למטבח מראה חמים, כפרי, מעין שילוב בין הקלאסי למודרני.
  2. חיפוי לבנים- חיפוי קיר לבנים למטבח הוא בהחלט אחת הבחירות המובילות בעיצוב המטבחים הפרטיים בשנים האחרונות. השילוב בין כמות האפשרויות לבחירה כמו גודל הלבנים, צבע הלבנים ומחירים שונים לפי גודל ואיכות לבין היופי והיוקרה שהם משדרים בהחלט שם אותם במעמד מכובד במעלה רשימת המבוקשים.
  3. חיפוי דמוי שיש- שיש יוצר קונוטציה מפוארת ואפילו מלכותית בעיקר בגלל שהיה נפוץ בבניית ארמונות וכנסיות באירופה הקלאסית. השילוב שלו בבית תמיד מנצח ונותן למטבח קפיצת איכות משמעותית.
"חיפויי-טק" מתמחה בפתרונות חיפוי המשלבים עיצוב ופרגמטיות ומציעה מגוון סגנונות וחומרים רבים ומגוונים ללא פשרה על איכות ושירות.
 

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה