074-769-14-07

חיפוי קירות חוץ דקורטיבי

חיפוי חוץ הוא פן עיצובי מיוחד אשר מאגד בתוכו שני פרמטרים חשובים מאוד עבור כל אחד מאיתנו: אופי ויופי. מהצד האחד, הוא אמור להגן על מבנה הבית מפני חום וקור ולבודד אותו ומצד שני, מייצר לבית לוק ייחודי ומעניין כבר מבחוץ.

עם השנים יותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים הבינו את גודל האפשרויות העיצוביות בחיפוי חוץ והחלו הופכים אותו לחיפוי דקורטיבי. מה זה אומר חיפוי קירות חוץ דקורטיבי? זה אומר שבמקום שימוש פרגמטי בלבד הבינו שיש בחיפוי חוץ גם פן עיצובי מיוחד והנה לכם טרנד נהדר.

ישנם סגנונות רבים לחיפוי קירות חוץ דקורטיביים והם כמובן תלויים בכם. החל משימוש בכמה חומרי גלם שונים במספר צבעים ועד שימוש אחד ואחיד לאיזור ספציפי במבנה, המשחק הוא אינסופי.

חיפוי עץ לקירות חוץ

חיפוי עץ לקירות חוץ הוא כבר מזמן לא נחלתם של בתי הכפר בלבד. עץ הוא ללא ספק חומר גלם מעניין כיוון שהוא בא במגוון צבעים וטקסטורות ובשילוב עם בניית האבן המודרנית נותן לבית טאץ' כפרי בשילוב העירוני והתוצאה בהחלט לא מאכזבת. חיפוי קיר בעץ משלב את כל הפרמטרים האהובים עלינו: התקנה קלה, מחיר הגיוני, שילוב פשוט עם חומרים גלם רבים ועמידות בתנאי מזג אוויר.

חיפוי קירות חוץ באבן

לאלו מכם שעדיין לא מרגישים בשלים לעבור לטרנד הלוהט של חיפוי עץ לקירות חוץ, תמיד ישנה האופציה הקלאסית של חיפוי קירות חוץ באבן. בניגוד לחיפוי עץ לקירות חוץ, חיפוי אבן נותן מראה יותר עתיק, מעין שילוב בין המראה הישראלי לבין האירופאי הישן. כמובן שגם באבן קיים מגוון רחב של צורות וצבעים וכל שעליכם לעשות הוא לבחור. בחירת האבן צריכה להיות לפי מספר שיקולים ביניהם המחיר וכמובן הסביבה בה אתם גרים על מנת ליצור לכם בית ייחודי אשר לא יבלוט לרעה בנוף.

כאשר בוחרים חיפוי קירות חוץ דקורטיבי, בין אם מעץ ובין אם מאבן, מומלץ להתייעץ עם המומחים מחברת "חיפויי טק" אשר יעזרו לכם לבחור העץ הספציפי או או האבן הייחודית שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.
 

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה