074-769-14-07

חיפוי קירות פנים באבן

עולם העיצוב מלא בטרנדים מתחלפים. אחד הטרנדים הלוהטים שמשלב גם עיצוב קלאסי וגם עיצוב חדשני הוא חיפוי קירות פנים באבן.

מה זה בעצם חיפוי קיר?

חיפוי הוא בעצם שכבה אשר נבנית על גבי קיר, רצפה או שולחן ומשמש כאוביקט עיצובי מיוחד המשלב בתוכו גם פיתרון פרגמטי בהתאם לחומר החיפוי הנבחר, כגון עמידות במים, עמידות בחום, בידוד אקוסטי ועוד. השילוב בין יופי ואופי הוא תמיד מנצח ולכן, הפך החיפוי למוצר מבוקש כמעט בכל בית.

חיפוי קירות פנים באבן

אחד הסגנונות החמים בעיצוב הפנים הוא חיפוי קירות פנים באבן. השימוש בחיפוי אבן מאפשר מגוון רחב של יתרונות, למשל, חיפוי אבן למטבח. באמצעות שימוש בחיפוי אבן למטבח אנו יכולים ליצור שילוב מנצח בין מראה ייחודי של אבנים בעיצוב מודרני לבין השימוש המעשי שמאפשר קיר לבנים, כמו שמירה על חומרי גלם עקב אי חדירת לחות, אי ספיגת שמנים ואדים ויכולת ניקוי קלילה ונוחה.

סוגי אבנים לחיפוי פנים
ישנם סוגים רבים ומגוונים של אבנים לחיפוי פנים. כמובן שיש לקחת בחשבון מספר גורמים בטרם מקבלים החלטה. לכל סוג אבן יש אופי ויופי ייחודי וכל סגנון ייתן לפנים הבית שלכם קונוטציה שונה, החל מלוק כפרי קלאסי ועד עירוני מודרני. 

איך בוחרים אבן?

 אחד היתרונות של חיפוי אבן פנים היא מגוון הסוגים והצורות שבהם היא מגיעה.

ההחלטה באיזו אבן לבחור בהחלט חשובה ותשפיע רבות על המראה ועל הפונקציונאליות של החיפוי. חיפוי קירות פנים באבן הוא עיצוב מאוד מושך את העין ולכן, יש צורך לבחור חלל אחד בו מתבצע החיפוי אבן, בהתאם כמובן לשאר החללים בבית על מנת לשמור על שפת עיצובית מיוחדת ולא עמוסה מידי. בבחירת האבן יש לקחת בחשבון את סוג האבן(בריקים, כורכר, שיש), צבע האבן ( אדמוני וחמים, לבן קלאסי או חום כפרי) וכמובן גם את המרקם שלה (חלק, מחוספש, משויש ועוד).

"חיפויי טק" מציעה סגנונות רבים ומגוונים של חומרי חיפוי אשר נותנים מענה לכל חלל פרטי או מסחרי עם דגש על התאמה אישית לכל לקוח.

 

לפרטים והזמנות 
מלאו את הטופס 
ואנו ניצור איתכם קשר

 

מוצרים


לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס


צור קשר

074-769-14-07
IRON@MANDARINGROUP.CO.IL
דוד פנקס 31, נתניה